Garantijos ir grąžinimas
Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes ar mūsų atstovas nepriima jos grąžinimui.
Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją priimti ir pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžinsime Jums už prekę sumokėtus pinigus.
Grąžinant prekes, pristatymo mokestis neįskaičiuojamas.

Norėdami grąžinti prekę prašome parašyti mums elektroniniu paštu info@prosvp.lt arba informuoti telefonu +370 6722 6422 . Informuodami apie norimą grąžinti prekę, prašome parašyti Jūsų užsakymo numerį, datą, bei apmokėjimo būdą, ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį, į kurią grąžinti sumokėtus pinigus – kad būtu galima greičiau ir kokybiškiau įvykdyti Jūsų prašymą.